Export Specialist

MAŁKOWSKI-MARTECH S.A.

  • Leśna 57, Czołowo (pow. poznański)
    Czołowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Leśna 57

Czołowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Stałe utrzymywanie kontaktu z klientem eksportowym na rynki francuzkojęzyczne,

  • Analiza zapytań od klientów oraz przygotowanie oferty w systemie,

  • Pomoc techniczna przy doborze produktu oraz analiza dokumentacji,

  • Aktywny wkład w tworzenie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka francuskiego umożliwiająca swobodną komunikację,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego jest dodatkowym atutem,

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych bezpośrednio jak i telefonicznie,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Chęć do odbywania wyjazdów służbowych oraz delegacji zagranicznych,

  • Chęci do rozwoju swojej ścieżki zawodowej w sprzedaży.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość awansu na stanowisko Key Account Managera,

  • Wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o premię kwartalną,

  • Możliwość rozwoju poprzez naukę i wsparcie doświadczonego zespołu,

  • Możliwość skorzystania ze świadczeń pozapłacowych, w tym z:

  • prywatnej opieki medycznej w Medicover Premium (możliwość rozszerzenia pakietu o bliskich),

  • Multisport karty sportowej (w 3 wariantach - wybierasz najlepszą opcję dla siebie),

  • grupowego ubezpieczenia na życie,

  • świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. dofinansowanie na święta, dofinansowanie z okazji Świąt Bożego Narodzenia),

  • Możliwość korzystania z platformy szkoleniowej, w tym nauki języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Firma jest producentem bram i kurtyn przeciwpożarowych, liderem w swojej branży, od niedawna w strukturach grupy kapitałowej ASSA - ABLOY.

Działamy na rynku krajowym oraz z dużym sukcesem wchodzimy na rynki europejskie. Prowadzimy bardzo ciekawe projekty, rozwijamy się w sposób dynamiczny i gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia.

Szukamy Kandydatów zmotywowanych do pracy, takich którzy wpiszą się w naszą kulturę organizacyjną.

Przewiń do profilu firmy