Oferta pracy

Export Specialist

Maspex

  • Wadowice

    Wadowice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współpraca w języku angielskim z wyznaczonymi klientami i aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych

  • realizacja polityki sprzedażowej na podległych rynkach

  • przygotowywanie i aktualizacja ofert eksportowych oraz monitorowanie realizacji zamówień

  • negocjowanie oferty z klientem

  • analiza raportów sprzedażowych i monitorowanie trendów rynkowych

  • komunikacja z działami współpracującymi

  • udział w projektach

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia w pracy w dziale handlowym - w tym min. 2 w dziale eksportu

  • masz wyższe wykształcenie

  • w stopniu bardzo dobrym komunikujesz się w języku angielskim

  • posiadasz umiejętność analizy pozyskanych danych i wyciągania wniosków, lubisz pracę z liczbami

  • potrafisz nawiązywać kontakty i budować relacje online i offline

  • dostrzegasz wartość budowania wieloletnich relacji biznesowych i jest to podstawą Twojej pracy

  • jesteś osobą komunikatywną i proaktywną, którą cechuje samodzielność w działaniu

  • swobodnie tworzysz prezentacje w programie Power Point, zestawienia w Excel i teksty w Word

  • przyszłościowo jesteś gotowa/-y na zagraniczne wyjazdy służbowe

  • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • możliwość pracy z wiodącymi markami z branży spożywczej, cenionymi przez konsumentów

  • udział w rozwoju sprzedaży na rynkach zagranicznych

  • pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość poznania innych rynków i kultur

  • pracę w zespole, w którym ważna jest współpraca i współdziałanie

  • możliwość realizacji ambitnych zadań, rozwój osobisty

  • wsparcie w zakresie Twojego rozwoju przez proponowanie zindywidualizowanego pakietu szkoleniowego

  • możliwość podnoszenia kompetencji językowych w wybranym obszarze

  • przyszłościowo wyjazdy na spotkania z klientami zagranicznymi

  • pakiet benefitów w tym m.in. opieka medyczna Luxmed, karta MultiSport

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy

Wybrana osoba będzie aktywnie współpracować z zagranicznymi partnerami handlowymi Grupy Maspex oraz pozyskiwać nowych klientów, a także dbać o to, aby produkty Maspeksu dotarły do konsumentów z Europy Zachodniej i Południowej. Do kluczowych obowiązków tej osoby będzie należało nawiązywanie, budowanie i podtrzymywanie relacji z kontrahentami z odmiennych kulturowo środowisk oraz realizacja celów biznesowych.