Oferta pracy

Export Marketing Manager/ Trade Marketing Manager

EAGLE RECRUITMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

18 00022 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta, lidera branży kosmetycznej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Export Trade Marketing Manager / Shopper Marketing Manager.

Osoba w tej roli będzie odpowiedzialna za kraje Europy zachodniej i południowej oraz kraje Bliskiego Wschodu.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie sprzedaży eksportowej poprzez aktywne działania w obszarze marketingu handlowego

  • Tworzenie i zarządzanie kalendarzem działań promocyjnych, wsparcie przy wprowadzaniu nowych produktów

  • Analiza punktów sprzedaży i pozycjonowanie produktów na półkach

  • Dbałość o politykę cenową w powierzonym regionie, w tym analiza progu cenowego, rentowności produktów

  • Uczestnictwo w spotkaniach z kluczowymi klientami (ustalanie działań aktywacyjnych/ promocyjnych)

  • Egzekucja działań promocyjnych (kontakt z dystrybutorami, weryfikacja ich działań marketingowych)

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (w branży FMCG-warunek konieczny)

  • Doświadczenie na rynkach eksportowych (współpraca z sieciami handlowymi, dystrybutorami)

  • Znakomita znajomość narzędzi merchandisingowych/ trade marketingowych

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków na podstawie danych

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego, umożliwiająca swobodną pracę w międzynarodowym środowisku

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną wybraną przez kandydata formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe

  • Dodatkową premię miesięczną

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

  • Benefity pozapłacowe: ubezpieczenie medyczne/ grupowe

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku o dużym potencjale wzrostowym

  • Udział w projektach pozwalających na ciągły rozwój i spełnienie zawodowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi