Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

External Junior Sales Representative

ModusO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Grupa LEGO oferuje unikalne możliwości kariery zawodowej w globalnej organizacji, której wartości są oparte na zabawie, kreatywności i innowacji. Nazwa 'LEGO' to skrót od dwóch duńskich słów "leg godt", czyli "baw się dobrze" - taka jest wytyczna naszego działania od 1932 roku. Dzisiaj, LEGO Group jest największym na świecie producentem klocków i zabawek konstrukcyjnych a produkty LEGO są sprzedawane w ponad 130 krajach. Nasza siedziba znajduje się w Billund w Danii. Firma ma filie i oddziały na całym świecie.

LEGO jest inspirującym i nagradzanym miejscem pracy. Naszą kulturę charakteryzuje swobodna atmosfera, otwarty dialog i wzajemny szacunek. Więc jeśli jesteś profesjonalistą/profesjonalistką z otwartym umysłem, który/która chce wziąć podjąć nasze wyzwane możemy Ci zaoferować możliwość współpracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Regularne wizyty w podległych lokalizacjach
  • Eksponowanie produktów LEGO zgodnie z wytycznymi LEGO oraz standardami sieci
  • Negocjowanie dodatkowych lokalizacji sprzedażowych w podległych sklepach np. display
  • kreowanie zamówień w oparciu o zapas magazynowy i sprzedaż
  • montaż materiałów marketingowych
  • codzienne raportowanie przez mobilny system
  • raportowanie do Sales Representative

WYMAGANIA:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
  • sumienność i doskonała organizacja pracy
  • zmysł estetyczny i orientacja na szczegóły
  • gotowość do interakcji z konsumentami
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B i gotowość używania samochodu prywatnego do celów służbowych (warunek konieczny)

OFERUJEMY:

  • pracę dla międzynarodowej firmy o stabilnej pozycji na rynku (zatrudnienie przez firmę Modus)
  • stałe wynagrodzenie
  • rabat na zakup produktów LEGO
  • karta Multisport
  • narzędzia pracy: iPhone
  • rozliczenie kosztów użytkowania samochodu
Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MODUS z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Warszawie (04-158), ul. Zamieniecka 80/501, (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Ogłoszenie archiwalne