Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

F&B Service Manager

Radisson CollectionO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne i wydajne zarządzanie pracą w restauracji oraz barze hotelowym

  • zapewnienie wysokich standartów obsługi

  • zarządzanie budżetem

  • ścisła współpraca z innymi działami

  • przestrzeganie, stosowanie i wdrażanie standardów sieci Radisson

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min 2 lata

  • Umiejętności zarządzania personelem w dynamicznym środowisku

  • Determinacji i ambicji inspirującej zespół do doskonalenia, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości

  • Wysokiej kultury osobistej

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Wysokiego poziomu komunikatywności

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Zniżki na produkty i usługi hotelowe w Radisson Group w kraju i za granicą

Radisson Collection

Radisson Collection to kolekcja hoteli premium lifestyle w wyjątkowych lokalizacjach. Charakter hotelu Radisson Collection jest autentyczny w swojej lokalizacji i stanowi idealny wzór współczesnego życia. Zaprojektowany dla gości i mieszkańców miasta, każdy hotel Radisson Collection jest definiowany przez gości, którzy go odwiedzają.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim