Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fabryka Talentów – Kierownik zespołu w obszarze produkcyjnym

JZO S.A.

  • Jelenia Góra

    Jelenia Góra, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za plan produkcyjny zespołu w wyznaczonym obszarze produkcji

  • Prowadzenie i utrzymywanie jakości produkcji w wyznaczonym obszarze produkcji

  • Prowadzenie i kontrola dokumentacji produkcyjnej

  • Ustalanie grafiku czasu pracy

  • Nadzór nad pracownikami; delegowanie i egzekwowanie zadań podległemu zespołowi (liderzy zmiany/procesu oraz pracownicy produkcyjni)

  • Organizacja szkoleń dla nowych pracowników oraz odpowiedzialność za plan szkoleniowy i szkolenia nowych pracowników

  • Udział w rekrutacjach

  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP

  • Organizacja i zapewnienie niezbędnych narzędzi do pracy i produkcji

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz struktur firmy

  • Udział w różnego typu projektach prowadzonych przez firmę

  • Optymalizacja kosztów zespołu w wyznaczonym obszarze produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynierskie)

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej

  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu (mile widziane)

  • Znajomość języka angielskiego (min B1) – komunikacja z centralą oraz udział w projektach

To oferujemy

  • Owocowe wtorki? Słodkie 13? Tym Cię nie przekonamy, chociaż jako pracodawca dbamy o najwyższy komfort pracy w fabryce, na który składają się nie tylko bezpieczne warunki pracy, deputat okularów czy wspomniane owocowe wtorki i słodkie „trzynastego” oraz nielimitowany dostęp do kawy w kuchni, ale przede wszystkim Ludzie tworzący dobrą atmosferę. U nas chce się przychodzić do pracy

  • Nie jesteśmy skostniałą korporacją, u nas z każdym jesteś na „Ty” i możesz czuć się swobodnie. Nie będziesz „kolejnym rekordem w excelu”, a twoje zdanie ma dla Nas znaczenie. Słuchamy siebie, udzielamy regularnej informacji zwrotnej i szczerze przyznajemy się, kiedy popełnimy błąd.

  • Najważniejsze i najcenniejsze, co możemy Ci zaproponować, to nasi LUDZIE. Konkretni, odważni, różnorodni. Jesteśmy zespołem złożonym z ludzi, którzy mają przekonanie, że razem możemy zbudować jedną z najlepszych firm z branży produkcyjnej oraz współtworzyć firmę będącą polskim ekspertem optycznym.

  • Obszar produkcyjny u nas dzieli się na utwardzanie, uszlachetnianie, montaż oraz kontrolę końcową, a także wsparcie produkcji.

  • Zespoły produkcyjne liczą ok 30 pracowników.

JZO S.A.

Od ponad 75 lat przygotowujemy soczewki dla naszych klientów. Jako JZO Polski Ekspert Optyczny jesteśmy częścią globalnego lidera w branży optycznej - Grupy EssilorLuxottica. Codziennie produkujemy 6000 soczewek okularowych. Głęboko wierzymy w naszą misję: “Poprawa jakości życia poprzez poprawę jakości widzenia”, dlatego codziennie rozwijamy naszą wiedzę i stosowane przez nas technologie.

Przewiń do profilu firmy