Oferta pracy

Fabryka Talentów - Staż w Laboratorium Kontroli Jakości

L'OréalO firmie

L'Oréal

Warszawska 21

Kanie (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych masy kosmetycznej

  • postępowanie z niezgodnościami zgodnie z wytycznymi dokumentacji

  • nadawanie decyzji jakościowych dla mas kosmetycznych

  • zajmowanie się nadzorem jakościowym nad procesem produkcji masy kosmetycznej

  • branie udziału w bieżących projektach prowadzonych w Laboratorium

  • współpracowanie z Działem Produkcji

  • archiwizowanie dokumentów zgodnie z wymaganiami prawnymi

Nasze wymagania

  • status studenta/ki lub absolwenta/ki kierunków: Technologia Chemiczna, Chemia, Biotechnologia, Inżynieria Chemiczna i Procesowa lub pokrewne

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu

  • praca zmianowa (I lub II zmiana)

  • znajomość pakietu MS Office

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • dokładność i skrupulatność

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • wynagrodzenie za staż

  • pakiet benefitów

  • dojazd do fabryki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia, e-learningi, webinary

  • inicjatywy wellbeingowe

L'Oréal

L'Oréal to miejsce gdzie od ponad stu lat naszą energię i kompetencje poświęcamy jedynej wyjątkowej sprawie: tworzeniu Piękna. Jako światowy lider mamy misję, jest nią dzielenie się Pięknem ze wszystkimi.

Nasz sukces to nie tylko produkty i technologie, ale przede wszystkim zgrany zespół.

Bezpieczeństwo to nasza wspólna odpowiedzialność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby środowisko pracy było dla wszystkich bezpieczne i przyjazne poprzez inwestycje w projekty ergonomiczne i BHP.

Przewiń do profilu firmy

Dzięki temu:

  • rozwiniesz swoje umiejętności w innowacyjnych projektach u lidera rynku

  • poznasz najwyższe standardy kultury pracy

  • staniesz się częścią wyjątkowej organizacji, która mimo bycia częścią międzynarodowej grupy, zachowała atmosferę rodzinnej firmy

  • za swoją pracę otrzymasz wynagrodzenie i pakiet benefitów

  • ..o transport też nie musisz się martwić - zapewniamy bezpłatny dojazd do Fabryki :)