Fabrykator - Wytwórca - Monter konstrukcji stalowych m/k/i

K&L Stahl- und Metallbau GmbHO firmie

  • Hennigsdorf / Berlin, Niemcy

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Jesteśmy niemiecką, działającą od dwóch pokoleń, rodzinną firmą produkującą konstrukcje metalowe od mało- do wielkogabarytowych w seriach małych i dużych, a także dowolne, indywidualne elementy zgodnie z wymaganiami klientów.

W związku z otwarciem nowego zakładu produkcyjnego w Hennigsdorfie pod Berlinem poszukujemy nowych pracowników na stanowisko:

Fabrykator - Wytwórca - Monter konstrukcji stalowych m/k/i Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Obowiązki:

  • obróbka elementów metalowych za pomocą standardowych technik cięcia, szlifowania, wiercenia, spawania itp.;
  • przygotowanie pojedynczych profili i blach do złożenia elementów wysyłkowych;
  • tworzenie elementów wysyłkowych na podstawie rysunków warsztatowych;
  • montaż konstrukcji stalowych na budowie;
  • przestrzeganie krajowych i wewnętrznych procedur i regulaminów obowiązujących produkcję i montaż konstrukcji stalowych;
  • współtworzenie przyjaznej atmosfery i wsparcie pozostałych członków zespołu naszej firmy.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w produkcji i montażu konstrukcji metalowych bardzo mile widziane;
  • wykształcenie zawodowe lub ukończone szkolenie w kierunku branży budowlanej, szczególnie ściśle powiązane z konstrukcjami metalowymi, mile widziane;
  • bardzo dobre rozumienie i czytanie rysunku technicznego;
  • certyfikat badania spawalniczego DIN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 St10 PD ml bardzo mile widziany (oferujemy również wewnętrzne szkolenia celem uzyskania certyfikatów spawalniczych);
  • prawo jazdy kategorii B;
  • podstawową znajomość języka niemieckiego (minimum poziom A2) bardzo mile widziana.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony;
  • przyjemną i przyjazną atmosferę w zespole;
  • wsparcie przy przenosinach do Niemiec i w znalezieniu zakwaterowania;
  • plan emerytalny.

Wszystkich zainteresowanych kandydatów spełniających część lub wszystkie z powyższych wymagań prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy