Face the Challenge 2021 - 3 miesięczne płatne praktyki wakacyjne

Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.O firmie

  • Zajęcza 4, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k.

Zajęcza 4

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Lubisz rozwijać swoje zainteresowania, pasje i nie boisz się nowych wyzwań?

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.

Zapraszamy na letnie płatne praktyki w największej kancelarii prawnej

w Polsce i na świecie.

Praktyki oferujemy studentkom i studentom IV lub V roku studiów prawniczych.

Program praktyk trwa 3 miesiące (lipiec – wrzesień) i odbędzie się w naszym biurze w Elektrowni Powiśle, w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Wiślanych.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31.05.2021.

Nasze wymagania

Czego oczekujemy:

• pasji, ambicji i otwartości na nowe wyzwania

• myślenia poza schematami, zdolności analizowania problemów i szukania własnych rozwiązań

• umiejętności pracy w zespole

• biegłej znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • zadbamy o Twoje wdrożenie i poznanie Dentons: otrzymasz pakiet szkoleń wprowadzających oraz stałą opiekę opiekuna stażu

  • zdobędziesz pierwsze doświadczenia zawodowe i będziesz miał możliwość pozyskać wiedzę praktyczną w największej kancelarii w Polsce i na świecie

  • stworzymy Ci możliwość współpracy z uznanymi, rekomendowanymi ekspertami przy projektach realizowanych dla największych klientów na rynku, niejednokrotnie przy transakcjach i sprawach z pierwszych stron gazet

  • dołączając do nasz przekonasz się, iż tworzymy środowisko wspierające różnorodność członków zespołu kancelarii

  • zadbamy o Twoją kondycję, zaproponujemy Ci udział w sekcjach sportowych Dentons, zajęciach Mindfulness oraz jogi,

  • najlepszym zaoferujemy możliwość związania się z Dentons na stałe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Dentons to największa na świecie kancelaria prawna, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali ani dominującej kultury narodowej. Od 30 lat nasz zespół w Warszawie wspiera klientów w prowadzeniu projektów kluczowych dla polskiej i europejskiej gospodarki. Dumni z naszych osiągnięć w obszarze doradztwa prawnego, jesteśmy też zaangażowani w rozwój różnorodności i wspieramy talenty, oferując przestrzeń do indywidualnego rozwoju pod okiem doświadczonych prawników.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji:

I etap

Złóż swoją aplikację on-line

II etap

Wybranych Kandydatów zaprosimy do testów on-line, badających umiejętności analitycznej i logicznej weryfikacji informacji

III etap

Interview z przedstawicielem działu Talent/HR oraz test z języka angielskiego

IV etap

Interview z przedstawicielem wybranej praktyki

Przy zgłoszeniu, w formularzu rekrutacyjnym, prosimy o wskazanie preferowanego zespołu oraz terminu odbywania praktyk.