Oferta pracy

Facebook Ads Specialist

Performance Media P. S.A.

Ludwika Idzikowskiego 19

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • będziesz w całości odpowiedzialny za obsługę kampanii Facebook Ads dla naszych największych Klientów;

  • poprowadzisz również kampanie na Instagramie, LinkedIN, TikTok i inne;

  • czasem wesprzesz naszych Account Managerów w spotkaniu z Klientem;

  • będziesz testował nowe rozwiązania i monitorował rezultaty;

  • stworzysz raporty z wyników kampanii dla naszych Klientów

Nasze wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia w samodzielnym planowaniu i realizowaniu kampanii Facebook Ads; dodatkowy atut: TikTok, Instagram, LinkedIn;

  • umiejętność konfiguracji, optymalizacji kampanii i raportowania jej wyników

  • analityczny umysł;

  • swoboda w obsłudze MS Office;

  • kreatywne podejście do wszelkich zadań i chęć do pracy w zespole;

  • dobra znajomość angielskiego.

To oferujemy

  • miejsce, w którym będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności;

  • motywujące do kreatywności wynagrodzenie;

  • biuro w super lokalizacji – blisko Mordoru, ale z dala od jego klimatu;

  • fajnych i pomysłowych ludzi, którzy nigdy nie pozwolą Ci się nudzić i dla których chętnie przyjdziesz do pracy (naprawdę!);

  • szkolenia, żebyś był/-a zawsze na czasie;

  • niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy Twój dzień w pracy będzie pełen atrakcji;

  • dbamy o swoich, dlatego oprócz umowy o pracę dostaniesz od nas też coś dla ducha: spotkania i wyjazdy integracyjne, co byś się szybko poczuł jak u siebie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin