Oferta pracy

Facilities Assistant

CBRE GWS Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Facilities Koordynatora oraz podwykonawców w biurze Klienta, celem zapewnienia najwyższego standardu i jakości serwisów w biurze.

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi Klienta.

  • Dzienne, miesięczne i kwartalne obchody, inspekcje i raporty związane z zakresem operacyjnym działu Facilities.

  • Korzystanie z wewnętrznych narzędzi firmy celem tworzenia zgłoszeń proaktywnych oraz zgłoszeń do innych działów ( w tym: wsparcie koordynacji prac serwisów sprzątających i technicznych).

  • Wyszukiwanie sposobów na obniżenie kosztów i stałą poprawę standardów operacyjnych.

  • Wsparcie działu Facilities w zakresie organizacji wydarzeń biurowych.

  • Codzienna współpraca z serwisem sprzątającym i technicznym na miejscu.

  • Koordynacja utrzymania sal konferencyjnych w najwyższym standardzie.

  • Komunikacja biurowa z pracownikami i managerami.

  • Inwentaryzacja i odpowiednie magazynowanie sprzętu biurowego i materiałów eksploatacyjnych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 1-2 lata w podobnym, wielokulturowym i dynamicznym środowisku biurowym.

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.

  • Płynna komunikacja (w mowie i piśmie) w języku polskim i angielskim.

  • Zdolność pracy pod presją czasu, w dynamicznym środowisku.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Zorientowanie na realizację celu.

  • Umiejętność pracy zespołowej.

  • Elastyczność i łatwość w dostosowaniu się do zmieniających warunków.

To oferujemy

  • Umowa o pracę.

  • Znakomita atmosfera pracy i jakość warunków pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz CBRE GWS.

  • Bycie częścią międzynarodowego projektu, w szybko rozwijającej się firmie.

  • Szkolenia dopasowane do stanowiska.

  • Prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej oraz ubezpieczenia.

  • Fundusz socjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • fundusz socjalny

  • platforma wellbeingowa

  • platforma e-learningowa

CBRE to największa na świecie firma świadcząca usługi z zakresu kompleksowej obsługi rynku nieruchomości. Posiada 480 biur na całym świecie, obsługuje inwestorów i najemców.

Usługi CBRE GWS Sp. z o.o. (Global Workplace Solutions) obejmują zarządzanie nieruchomościami i obiektami (utrzymanie techniczne, back office, serwisy wsparcia), zarządzaniem kontraktami, nadzorem budowlanym oraz generalnym wykonawstwem.

Przewiń do profilu firmy