Oferta pracy

Facilities Coordinator

PM Group Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Klecińska 125, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PM Group Polska Sp. z o.o.

Klecińska 125

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie flotą samochodów służbowych, w szczególności: ubezpieczenia, przeglądy/serwis, awarie, likwidacja szkód, zarządzanie kartami paliwowymi, rozliczenia przejazdów autostradowych, najem samochodów.

  • Zarządzanie pulą mieszkań służbowych wykorzystywanych przez kadrę nadzorującą budowy na terenie Polski, tworzenie umów najmu, wypowiedzenia, rozliczenia kosztów.

  • Reprezentowanie PM Group jako najemcy powierzchni biurowej we Wrocławiu i współpraca z wynajmującym w zakresie dotyczącym awarii/usterek oraz wszelkich zagadnień związanych utrzymaniem technicznym powierzchni biurowej.

  • Koordynacja i nadzór nad firmami zewnętrznymi w zakresie np. aranżacji powierzchni biurowej, przeprowadzek, serwisów technicznych i napraw urządzeń biurowych

  • Zarządzanie umowami ubezpieczeniowymi dotyczącymi powierzchni biurowej.

  • Minimalizowanie ryzyk BHP/ppoż. w biurze we Wrocławiu, we współpracy z działem BHP.

  • Zakupy w zakresie wyposażenia biura, a także na potrzeby funkcjonowania tymczasowych organizowanych na budowach.

  • Organizacja i przydzielanie Środków Ochrony Osobistej, (odzieży roboczej i wyposażenia wykorzystywanego na budowach),

  • Dbanie o poprawność i odpowiedni obieg informacji w wewnętrznym systemie zakupowym w zakresie w/w kategorii usług i produktów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe. Wykształcenie o profilu technicznym będzie traktowane jako atut.

  • 2 lata doświadczenia w obszarze utrzymania i administrowania powierzchnią biurową.

  • Dodatkowe doświadczenie w zakresie utrzymania floty samochodowej oraz najmu nieruchomości będą zdecydowanym atutem.

  • Wskazana szeroko pojęta wiedza techniczna dotycząca zarówno nieruchomości jak i pojazdów mechanicznych pozwalająca na szybkie i adekwatne reagowania w przypadku usterek/awarii

  • Angielski – dobry

  • Wysoka komunikatywność, umiejętność priorytetyzowania zadań oraz pracy pod presją czasu.

  • Prawo jazdy kat. B oraz otwartość na sporadyczne wyjazdy służbowe.

To oferujemy

  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia i dodatków pozapłacowych adekwatny do doświadczania kandydata.

  • Możliwość pracy w rozpoznawalnej firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

Założona w 1973 roku w Irlandii, PM Group jest międzynarodową firmą projektowo-inżynierską. Świadczymy wielobranżowe usługi projektowe, kompleksowego zarządzania realizacją inwestycji oraz usługi doradcze dla klientów działających w różnych sektorach. Polski oddział PM Group jest częścią globalnej organizacji, zatrudniającej 3000 osób na całym świecie. W Polsce zatrudniamy ponad 300 osobowy zespół wysokiej klasy specjalistów – inżynierów, projektantów i kierowników projektów, którzy z wielobranżowych biur projektowych we Wrocławiu i w Warszawie obsługują inwestycje lokalnie i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim.