Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Facility & EHS Manager - Kierownik infrastruktury i BHP

CONSEA POLAND

  • Tychy

    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta lidera w produkcji automatów dla e-commerce poszukujemy Kandydatów (K/M) zainteresowanych rolą:

FACILITY & EHS MANAGER/ KIEROWNIK INFRASTRUKTURY I BHP (K/M)

Stanowisko podlega Dyrektorowi Generalnemu (SEO).

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie, że zakładowe programy, zasady, procedury i systemy BHP są opracowywane, wdrażane i utrzymywane w celu zagwarantowania zgodności z wymaganiami przepisów państwowych.

  • Dbanie o infrastrukturę budynków i prawidłową eksploatację urządzeń i instalacji technicznych

  • na terenie zakładów produkcyjnych oraz administrowanie dystrybucją energii elektrycznej, pneumatycznej i cieplnej na obiekcie.

  • Analizowanie i aktualizowanie stanu technicznego obiektów i maszyn (prace konserwacyjne, naprawy, przeglądy techniczne, dbanie o wymagane certyfikaty, dopuszczenia, audyty techniczne).

  • Opracowanie i utrzymanie systemu zarządzania majątkiem.

  • Zarządzanie wszystkimi czynnościami związanymi z usuwaniem odpadów zakładowych, tak aby zapewnić zgodność z obowiązującymi przepisami.

  • Nadzór nad firmami zewnętrznymi w zakresie powierzonych kompetencji.

  • Odpowiedzialność za ocenę techniczną i administrację kontraktami dostawców.

  • Zarządzanie projektami rozbudowy hali produkcyjnej i powierzchni biurowej.

  • Współtworzenie w organizacji kultury zero wypadków, promowanie i maksymalizowanie efektywności wynikającej z 5S, TPM i ciągłych działań doskonalących.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

  • Wykształcenie w kierunku - BHP lub Inżynierii.

  • Doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami ekspertów.

  • Zrozumienie regulacji prawnych dotyczących BHP i zarządzania obiektami.

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego.

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, terminowość.

  • Umiejętność pracy z ukierunkowaniem na cele, poczucie odpowiedzialności.

Pracodawca oferuje

  • Aktywny udział w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Odpowiedzialność, a także swobodę w zarządzaniu własnym obszarem.

  • Możliwości samorozwoju oraz nauki nowych kompetencji.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • bony towarowe

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutacyjną wpisaną do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 4143. Posiadamy swoje biura we Włoszech, w Chinach, Meksyku, Brazylii, USA i w Polsce.

Przewiń do profilu firmy