Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Facility Manager (Dyrektor Regionu)

  • Gliwice, śląskie
  • Dyrektor/Prezes
  • 21.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

    Miejsce pracy: Gliwice
    Nr ref.: FMDR/NF

    Obowiązki:

    • dbałość o prawidłową eksploatację urządzeń z zakresu techniki chłodniczej,optymalizacja kosztów energii w istniejących nieruchomościach,
    • analiza i ocena stanu technicznego filii (konserwacje/naprawy/dostosowania),
    • dbałość o planowanie konserwacji i przeglądów oraz ich kontrola, współpraca z rzeczoznawcami,
    • zarządzanie zakresem usług wynajmu/B2B, odpowiedzialność za koncesje,
    • zarządzanie pracownikami w oparciu o wskaźniki,
    • wspieranie rozwoju zespołu oraz innowacji,
    • odpowiedzialnośc za komunikację z centralnym FM, współpraca z Kierownikami projektu.

    Wymagania:

    • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w obsłudze technicznej infrastruktury budynkowej,
    • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - min. B1/B2,
    • wykształcenie wyższe techniczne,
    • znajomość maszyn, systemów i urządzeń elektroenergetycznych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu,
    • doświadczenie w kierowaniu zespołem,
    • znajomość zagadnień BHP, obsługa  MS Office,
    • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
    • podstawowa znajomość zagadnień ekonomicznych.

    Nasz Klient oferuje:

    • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania,
    • rozwój poprzez różnorodność zadań,
    • dynamikę pracy w zespole,
    • atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny, samochód służbowy wysokiej klasy,
    • nowoczesne i przyjazne miejsce pracy.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k. 40-035 Katowice ul. Jagiellońska 6/8 w celu doradztwa personalnego i pośrednictwa w zatrudnieniu. Przetwarzanie dotyczy bieżących procesów rekrutacyjnych jak i również prowadzonych w przyszłości. Za uprzednią zgodą kandydata dane osobowe mogą być udostępniane klientom Arche Consulting Sp. z o.o.

    Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.

    Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.

    Wpis KRAZ: 8162