Facility Manager

  • Ołtarzew (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Kierownik
  • 2017-09-28
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 2017-10-28)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Autoryzowany partner producenta naczep SCHMITZ CARGOBULL AG
poszukuje pracowników na stanowisko

Miejsce pracy: Ołtarzew (pow. warszawski zachodni)

Główne Obowiązki:

  • Koordynacja działań dotyczącymi obsługi technicznej obiektów w kilku lokalizacjach
  • Nadzór nad budową nowego obiektu w Komornikach
  • Nadzór nad eksploatacją, konserwacjami oraz remontami urządzeń elektrycznych, energetycznych oraz automatyki,
  • Opracowywanie i realizacja harmonogramu prac,
  • Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrolowanie i aktualizowanie budżetu,
  • Kontrola nad dokumentacją – przeglądami budowlanymi, gwarancjami, zezwoleniami, przeglądami, sprawozdawczością, w tym ochrony środowiska
  • Monitorowanie prac i wsparcie merytoryczne pracowników,
  • Analizowanie zużycia mediów, podejmowanie działań ograniczających ich zużycie, rekomendowanie przedsięwzięć energooszczędnych
  • Nadzór nad wykonywaniem prac konserwacyjnych oraz usuwaniem bieżących awarii instalacji budynku (elektrycznych, sanitarnych, wentylacyjnych, grzewczych, chłodniczych, przeciwpożarowych,  sterowania i automatyki)

Wymagania:

  • Komunikatywna Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Doświadczenie w obsłudze technicznej budynków,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektryka, energetyka, automatyka, robotyka, inne pokrewne,
  • Znajomość przepisów BHP, doświadczenie w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ppoż.
  • Uprawnienia w zakresie dozoru i eksploatacji urządzeń, a także umiejętność czytania dokumentacji technicznej obiektu,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się