Zgadzam się na zbieranie i wykorzystywanie informacji o mnie w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji. Zgoda ta dotyczy danych zawartych w moim CV oraz przedstawionych w czasie rozmowy kwalifikacyjnej, a nie wymaganych przepisami prawa. Jest ona wyrażana na rzecz Clipper Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie, ul. Żernicka 22, 62-023 Robakowo. Powyższą zgodę można wycofać w dowolnym momencie, pisząc na adres [email protected] Pełna informacja dotycząca zasad przetwarzania dotyczących Państwa danych znajduje się poniżej.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Clipper Logistics Sp. z o.o.

Facility Manager

Clipper Logistics Sp. z o.o.O firmie

Żernicka 22

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie zespołem Facility

  • podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji realizowanych zadań przez zespół Facility

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn, urządzeń oraz infrastruktury

  • współpraca z usługobiorcami w zakresie rozbudowy/przebudowy infrastruktury magazynowej

  • udział w procesie ofertowania, oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami

  • współpraca z Klientami

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • wsparcie w realizacji zadań z zakresu BHP

  • nadzór nad terminowością niezbędnych przeglądów obiektu wymaganych przepisami

  • zapewnienie materiałów i narzędzi na potrzeby realizacji zadań zespołu Facility

  • działania nakierowane na zapewnienie bezpieczeństwa istniejącej infrastruktury

  • tworzenie zestawień oraz raportów na zlecenie przełożonych

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako kierownik / koordynator

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • praktyczna znajomość instalacji technicznych budynków

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • komunikatywność, otwartość oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • mile widziane posiadanie uprawnień SEP

  • umiejętności sprawnego podejmowania decyzji i realizowania zadań

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę multisport

  • bonus za polecenie pracownika

  • premię frekwencyjną

  • możliwość awansu i rozwoju

  • darmowy posiłek

  • wsparcie

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • pozytywną atmosferę

  • możliwość nauki języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy szybko rozwijającą się, międzynarodową i nowoczesną firmą logistyczną specjalizującą się w e-commerce oraz zarządzaniu zwrotami. W całej Europie mamy zespół ponad 2500 pracowników w ponad 30 lokalizacjach. Działalność Clipper Logistics rozpoczęła się w 1992 roku w Wielkiej Brytanii, na rynku polskim istniejemy od kwietnia 2017.

Przewiń do profilu firmy