Oferta pracy

Facility Manager

Mid Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.

  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem Facility (drobne naprawy wewnątrz budynku, utrzymanie budynku, raportowanie nieprawidłowości do zarządcy), zespołem ochrony oraz zespołem sprzątającym na terenie obiektu o powierzchni 30 tyś m2.

  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji realizowanych zadań przez zespół Facility

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn, urządzeń oraz infrastruktury

  • Współpraca z usługobiorcami w zakresie rozbudowy/przebudowy infrastruktury

  • Współpraca z Klientami wewnętrznymi

  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • Wsparcie w realizacji zadań z zakresu BHP

  • Nadzór nad terminowością niezbędnych przeglądów obiektu wymaganych przepisami

  • Zapewnienie materiałów i narzędzi na potrzeby realizacji zadań zespołu Facility

  • Działania nakierowane na zapewnienie bezpieczeństwa istniejącej infrastruktury

  • Tworzenie zestawień oraz raportów na zlecenie przełożonych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako kierownik / koordynator

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Praktyczna znajomość instalacji technicznych budynków

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników

  • Komunikatywność, otwartość oraz łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Dobra znajomość standardów NFPA

  • Mile widziana znajomość standardów FM

  • Znajomość polskich przepisów PPOŻ

  • Znajomość przepisów z zakresu ochrony środowiska wraz ze standardami emisyjnymi

  • Znajomość obsługi BDO ,tworzenia raportów do urzędu marszałkowskiego(opłaty produktowe, bateryjne, WEE/rosh) oraz raportów dotyczących standardów emisyjnych(opłaty za korzystanie ze środowiska)

  • Współpraca z organizacjami odzysku

  • Umiejętność pracy w standardzie ISO 14001 będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość z zakresu gospodarki odpadami niebezpiecznymi i ściekami technologicznymi

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne

  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Mile widziane posiadanie uprawnień SEP

  • Umiejętności sprawnego podejmowania decyzji i realizowania zadań

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w tym system premiowy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Dofinansowanie do Prywatnej Opieki Medycznej

  • Dofinansowanie do systemu Benefit: karta Multisport / Multibilet

  • Program Wsparcia Pracownika (m.in. wsparcie psychologiczne, prawne, finansowe)

  • Bezpłatny transport pracowniczy z Chorzowa, Świętochłowic, Bytomia, Zabrza i Rudy Śląski

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • system premiowy

  • transport pracowniczy

  • Program Wsparcia Pracownika (poradnictwo specjalistyczne)

Mid Ocean Logistics Poland jest częścią międzynarodowej grupy midocean, z centralą w Holandii. Jesteśmy wiodącym dostawcą produktów reklamowych w Europie. Nasze portfolio obejmuje drobne produkty promocyjne, tekstylia, upominki biznesowe oraz dedykowane dla klienta gadżety.

W Rudzie Śląskiej zlokalizowane jest serce naszej organizacji – zakład produkcyjny (drukarnia) oraz centrum logistyczne. Wykonujemy nadruki na produktach reklamowych w ponad 15 różnych technikach, m.in. sitodruk, tampodruk, grawerowanie laserem, druk cyfrowy. Gotowe, spersonalizowane gadżety wysyłane są do klienta w 24/48 godzin od momentu akceptacji zlecenia.

Przewiń do profilu firmy