Oferta pracy

Facility Manager

Knorr-Bremse

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad rejestrem technicznym budynku, parku maszynowego i terminowością dokonywania przeglądów/serwisów związanych z funkcjonowaniem podległego obszaru

  • Koordynowanie i kontrolowanie prac związanych z budynkiem i jego otoczeniem w zakresie jego bieżącego utrzymania, wyposażenia technicznego

  • Utrzymanie w ciągłej sprawności wszystkich urządzeń i systemów związanych z funkcjonowaniem budynku i parku maszynowego

  • Okresowe raportowanie i prezentowanie postępu wykonywania harmonogramu przeglądów i wydatków poniesionych na poszczególne usługi i serwisy związane z budynkiem i parkiem maszynowym

  • Planowanie, koordynacja i realizacja projektu wraz ze wszystkimi zadaniami inwestycyjnymi zgodnie z procedurami korporacyjnymi

  • Organizacja, koordynacja i raportowanie działań zgodnie z procedurami wewnątrzgrupowymi w ramach realizacji projektu

  • Odpowiedzialność za utrzymywanie terminowości oddawanych etapów budowy oraz właściwą jakość wykonania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 3 lata

  • Wykształcenie techniczne ( lub ekonomiczne)

  • Znajomość przepisów dotyczących nowych inwestycji, prawa budowlanego, zasad BHP i lean management

  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętność poruszania się w programach typu CAD

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów inwestycyjnych wraz z deweloperem/wykonawcą

  • Znajomość technik zarządzania projektami

  • Gotowość do pracy mobilnej wraz z aktywnym prawem jazdy kat. B

  • Skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność za prowadzone projekty

  • Doświadczenie w projektach realokacji będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość narzędzi MS Office + MS Project

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Znajomość SAP mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Twórczą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego

  • Elastyczny czas pracy

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe)

  • Dodatkowe premie i nagrody

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • dofinansowanie wypoczynku

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy 29 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

Przewiń do profilu firmy