Ta oferta pracy jest nieaktualna od 178 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Facility Manager - Zarządca Obiektu

  • Poznań, Swarzędz, Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna, posiadająca swoje jednostki w wielu krajach, do swojego zespołu w Polsce poszukuje kandydata na stanowisko:

    Facility Manager / Zarządca Obiektu
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Swarzędz, Jasin (pow. poznański)

    Główne zadania na w/w stanowisku:

    • Nadzór i utrzymanie w pełnej sprawności obiektów budowlanych zgodnie z wymogami prawa budowlanego i przepisów ochrony przeciwpożarowej, wraz ze wszystkimi instalacjami infrastruktury technicznej niebędącej częścią procesu produkcyjnego,
    • Prowadzenie księgi obiektu oraz dokumentacji technicznej nieruchomości
    • Opracowywanie planu przeglądów i konserwacji,
    • Zlecanie i nadzór nad kontrolami i okresowymi przeglądami, w tym zlecanie ekspertyz, opinii, analiz dotyczących obiektu,
    • Planowanie i monitorowanie przebiegu prac remontowych i budowlanych po okresowych przeglądach;
    • Kontrola realizacji umów zapewniających dostawę mediów
    • Koordynacja współpracy w zewnętrznymi firmami serwisowymi i usługowymi
    • Reprezentowanie Pracodawcy i współpraca z instytucjami i organami administracji w sprawach dotyczących administrowanych obiektów;
    • Koordynowanie prac i zagadnień związanych z ochroną środowiska
    • Realizowanie bieżących zagadnień wynikających z wytycznych Wojewódzkiej Stacji Sanitarni-Epidemiologicznej,
    • Koordynacja akcji odśnieżania w okresie zimowym.

    Oczekujemy:

    • Wykształcenia wyższe technicznego
    • Minimum 3 letniego doświadczenia w na podobnym stanowisku
    • Znajomości przepisów budowlanych i ochrony przeciwpożarowej
    • Mile widziane uprawnienia SEP
    • Zdolności analitycznego myślenia i umiejętności organizacyjne
    • Bardzo dobrych zdolności interpersonalnych i nastawienia na współpracę
    • Inicjatywa oraz zdolność podejmowania decyzji
    • Umiejętności pracy pod presją czasu oraz adaptacji do zmieniającego się środowiska
    • komunikatywnej znajomość języka angielskiego (weryfikowane podczas rozmowy o pracę)

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie z elementem premiowym oraz pakiet świadczeń pozafinansowych (opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, ubezpieczenie, Multisport)
    • Interesującą pracę w międzynarodowej organizacji
    • Koleżeńską atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
    za pomocą przycisku Aplikowania

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami