Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Asystent Biura Zarządu

CERMAGO firmie

  • Strzegomska 38-40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

CERMAG

Strzegomska 38-40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Odbieranie korespondencji pocztowej

  • Odbieranie e-maili z fakturami oraz ich weryfikacja

  • Potwierdzanie odbioru dokumentów księgowych z oddziałów i kas

  • Drukowanie, skanowanie i wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego

  • Przekazywanie dokumentów do księgowości

  • Przygotowywanie raportów

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie

Podział czasu pracy
60%

wprowadzanie dokumentów do systemu IT

25%

odbieranie dokumentów księgowych

15%

dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość programu Comarch ERP XL

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • pracę w pełnym wymiarze godzin,

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa po okresie próbnym,

  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,

  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,

  • miłą atmosferę oraz przyjazne warunki pracy,

  • kulturę niekorporacyjną

  • uczestnictwo w wydarzeniach sportowych, cykliczne imprezy branżowo-integracyjne, etc.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

CERMAG

CERMAG to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się w sprzedaży płytek ceramicznych, wyposażenia łazienek oraz wyrobów chemii budowlanej.

Nasze kolekcje przywozimy z wielu krajów Unii Europejskiej, Azji czy nawet Ameryki Południowej. Są to produkty najwyższej jakości, o wysokich walorach użytkowych i wzorniczych, zapewniające satysfakcję z ich posiadania przez długie lata.

Wprowadzamy innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, uwzględniając najnowsze światowe trendy w designie. Nasze doświadczenie i zdobywana wiedza uwierzytelnia nas jako doświadczonego partnera w biznesie. Od 36 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów w zakresie piękna i komfortu.

Stawiamy na ciągły rozwój. Intensywnie współpracujemy z architektami, przykładamy również dużą wagę do wiedzy i umiejętności naszych doradców handlowych, by w jeszcze większym stopniu spełniali oni oczekiwania naszych Klientów.

Współpracujący z nami producenci, architekci oraz klienci od lat doceniają nasz nowoczesny design, najwyższą klasę ekspozycji oraz niestandardowe rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz. Wielokrotnie nasza firma była i jest nagradzana prestiżowymi wyróżnieniami, potwierdzającymi nasz profesjonalizm, dobre wyniki finansowe i dynamiczny rozwój.

Serdecznie zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy