Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fakturzysta

Sklep Lewiatan O firmie

Sklep Lewiatan

Generała Władysława Andersa 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur

  • wystawianie i rozliczanie dokumentów magazynowych

  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu, naliczanie marży

  • archiwizacja dokumentów

  • wspieranie pracy zespołu i przełożonego

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra organizacja pracy własnej

  • sumienność, pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie

  • wsparcie merytoryczne

  • przyjazna atmosfera w pracy

Alfa Retail Sp. z o.o poszukuje do nowo otwieranego sklepu spożywczo-przemysłowego LEWIATAN pracownika na stanowisko: Magazynier - sprzedawca

Przewiń do profilu firmy