Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fakturzysta/ka

JARS S.A.O firmie

  • Mysłowice

    Mysłowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur zgodnie z wymaganiami klienta i wewnętrznymi zasadami,

  • Sprawdzanie poprawności wystawionych faktur,

  • Wykonywanie innych prac zleconych przez Dyrektora działu lub bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, wykształcenie kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne) będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość przepisów podatkowych w zakresie wystawiania faktur,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Komunikatywność, sumienność, dokładność, rzetelność, zaangażowanie,

  • Dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excel),

  • Znajomość programu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie o uznanej pozycji na rynku,

  • Ubezpieczenie na życie.