Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1142 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fakturzysta/ka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fraikin jest (www.fraikin.com) jest liderem w wynajmie i zarządzaniu pojazdami ciężarowymi, które pozwalają klientom zwiększać swoją efektywność przy minimalizowaniu zasobów. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    praca na czas określony
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • fakturowanie sprzedaży
    • obsługa programu księgowego (Symfonia) w zakresie zestawień sprzedaży i analiz
    • potwierdzanie sald z kontrahentami
    • wspieranie działania firmy w zakresie wszelkiego rodzaju prac biurowych

    Wymagania:

    • minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku fakturzystki
    • umiejętność obsługi komputera, aplikacji Office
    • doświadczenie w zakresie potwierdzania sald z kontrahentami
    • umiejętność pracy w zespole
    • język angielski mile widziany poziom średnio - zaawansowany

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej firmie o uregulowanej pozycji na rynku polskim i europejskim
    • atrakcyjne warunki pracy i warunki finansowe

    Informacje dodatkowe:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty. Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".