Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fakturzysta - Pracownik administracyjno-biurowy

MEDICUSO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programów i systemów informatycznych

  • Poprawne i terminowe wprowadzanie i wystawianie faktur (faktur sprzedaży, korekt sprzedaży, faktur zaliczkowych) zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi oraz wewnętrznymi wytycznymi

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  • Weryfikacja dokumentacji związanej z refundacją

  • Przygotowanie raportów zleconych przez przełożonego

  • Zarządzanie korespondencją

  • Pozyskiwanie nowych partnerów handlowych dla firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i urządzeniami biurowymi

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność

  • Zaangażowanie

  • Wysoka kultura osobista

  • Empatia

  • Komunikatywność,

  • Otwartość na nowe wyzwania,

  • Zdolność szybkiego adaptowania w nowych warunkach.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza z branży medycznej.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pensja podstawowa + system premiowy),

  • Specjalistyczne szkolenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności,

  • Ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Udział w eventach firmowych,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Pakiet ubezpieczeń grupowych,

  • Przyjazną atmosferę.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

    O nas

    MEDICUS to firma z wieloletnim doświadczeniem handlowym w województwie lubelskim. Poprzez Sieć Specjalistycznych Sklepów z zaopatrzeniem medycznym realizujemy wnioski finansowane z Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszyscy nasi pracownicy to wykwalifikowani doradcy, pracujący z pasją na rzecz drugiego człowieka.

    Nadrzędnym celem firmy jest zapewnienie pacjentowi wyboru z szerokiej gamy wyrobów większości wiodących producentów, a co za tym idzie dostępności produktów zróżnicowanych cenowo.