Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fakturzystka / Fakturzysta

  • Lublin, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Lublin

    Opis stanowiska:

    • wystawianie i wprowadzanie dokumentów magazynowych oraz handlowych.
    • kontrolowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wystawienia faktur i przyjęć towarów.
    • nadzór nad obiegiem dokumentów,
    • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej,
    • ścisła współpraca z działem sprzedaży i magazynem oraz innymi działami
    • archiwizacja dokumentów sprzedażowych.
    • realizacja bieżącej pracy w biurze

    Wymagania

    • doświadczenie w pracy zawodowej na podobnym stanowisku,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word),
    • mile widziana znajomość obsługi programu WF-MAG do obsługi stanu magazynowego,
    • samodzielność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy i ustalania priorytetów,
    • odpowiedzialność i wysoka motywacja do rzetelnego wykonywania powierzonych zadań,
    • komunikatywność, dokładność.

    Oferujemy:

    • stałą pracę i możliwości rozwoju,
    • szkolenia techniczne,
    • młody i ambitny zespół oraz przyjazną atmosferę pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • nowoczesne narzędzia pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).