Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fakturzystka / Fakturzysta

  • Stręgoborzyce (pow. krakowski), małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mączka Sp. z o.o. jest hurtownia warzyw i owoców. Dostarczamy towary do dużych sieci handlowych zarówno w kraju jak i za granicą.

    Poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Stręgoborzyce (pow. krakowski)

    Opis stanowiska:

    • wystawianie faktur sprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi
    • zachowanie prawidłowego obiegu dokumentów
    • ścisła współpraca z księgowością w zakresie obiegu dokumentów sprzedażowo-magazynowych
    • drukowanie etykiet
    • wystawianie dokumentów PZ, WZ

    Wymagania:

    • znajomość przepisów podatkowych w zakresie wystawiania faktur
    • praktyczna znajomość programu Excel
    • dokładność i sumienność
    • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonanie obowiązków
    • terminowość i dokładność w działania
    • dobra organizacja czasu pracy
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • aktualna książeczka sanepidowska

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • przyjemną atmosferę pracy

    CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.