Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fakturzystka/Fakturzysta

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy spółką działająca na rynku polskim, azjatyckim i europejskim od 1992 roku. Wysyłamy nasze produkty do ponad 50 krajów na całym świecie. Oferujemy profesjonalne elementy dekoracyjne całoroczne, sezonowe i okolicznościowe. Wykonujemy projekty dekoracji, produkujemy elementy oświetleniowe, dekoracyjne i wyroby z igliwia, a także zapewniamy montaż, demontaż, magazynowanie i serwis elementów oświetleniowo - dekoracyjnych. Więcej o nas można się dowiedzieć na stronie: www.ipb-decoration.eu.

    Zatrudnimy pracownika na stanowisko

    Miejsce pracy: Zabrze

    Opis stanowiska:

    Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie realizacja powierzanych zadań, a w szczególności:

    • Wystawianie i księgowanie faktur przychodowych WDT, eksport, krajowe;
    • Kompletowanie i weryfikowanie dokumentów związanych z procedurą eksportową;
    • Kompletowanie dokumentów związanych z WDT;
    • Weryfikacja odbiorców zagranicznych w systemie VIES;
    • Rozpoznawanie obowiązku podatkowego w podatku VAT przy transakcjach międzynarodowych (eksport, import, WNT, WDT) oraz współpraca w prowadzeniu pozostałych dokumentacji podatkowej i sporządzaniu deklaracji podatkowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel;
    • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,- mile widziane;
    • Znajomość przepisów prawa podatkowego (CIT, VAT) ze szczególnym uwzględnieniem transakcji zagranicznych - mile widziane;
    • Praktyczna znajomość systemu SAP – mile widziana.

    Oferujemy:

    • Pracę firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez m.in. dofinansowanie kształcenia,
      udział w szkoleniach;
    • Korzystne warunki zatrudnienia oraz benefity pozapłacowe (karnet Multisport);
    • Praca w nowocześnie urządzonym biurowcu.
    Prosimy o dopisanie klauzuli zgodnie z RODO

    Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie cv z informacją, na które stanowisko aplikuje za pomocą przycisku aplikuj.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.