Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fakturzystka

Exact Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych, wprowadzanie faktur zakupowych do systemu

  • Realizacja oraz sprawdzanie poprawności zamówień

  • Tworzenie zestawień, raportów

  • Zamawianie towaru u dostawcy

  • Kontakt z klientami firmy

  • Obsługa urządzeń biurowych

  • Nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych oraz ich odpowiednia archiwizacja

  • Obsługa poczty elektronicznej

Nasze wymagania

  • Doskonałej organizacji pracy własnej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość programu Symfonia Handel - będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego

  • Zaangażowania, rzetelności, odpowiedzialności, samodzielności

  • Wykształcenie min. Średnie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie ( umowa o pracę )

  • Szkolenie produktowe i stanowiskowe

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Praca w systemie: 8:00-16:00, pn-pt (możliwość ½ etatu)

Exact Group Sp. z o.o.

Exact Group Sp. z o.o.reprezentująca na polskim rynku EXACT GmbH & Co.KG, z siedzibą w Remscheid (Niemcy) znanej europejskim odbiorcom od ponad 60 lat. Nasze produkty zawsze symbolizowały najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. W ofercie posiadamy ponad 8 000 artykułów są miedzy innymi gwintowniki, pogłębiacze, wiertła stopniowe, narzynki, wiertła koronowe oraz inne narzędzia precyzyjne do obróbki metali, które są sprzedawane pod markami Exact i Eventus by Exact poprzez sieć dystrybutorów w całej Polsce

Przewiń do profilu firmy