Logo Pracuj.pl

Fakturzystka - Pracownik administracyjno-biurowy

Lethe Jakub ChmielniakO firmie

  • Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Nadzorowanie i porządkowanie dokumentów firmowych oraz ich odpowiednia archiwizacja
  • Obsługa poczty elektronicznej

Nasze wymagania

  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Biegła znajomość pakietu MS Office - warunek konieczny
  • Zaangażowanie, rzetelność odpowiedzialność, samodzielność
  • Wykształcenie min. średnie

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w kameralnym i zgranym zespole
  • Współpracę z wybitnej klasy specjalistami
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie
  • Umowę o pracę
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Wynagrodzenie dostosowane do indywidualnego poziomu i umiejętności

Lethe Jakub Chmielniak

Lethe to lifestyle'owa firma technologiczno-odzieżowa, którą w 2011 roku założył młody polski przedsiębiorca Jakub Chmielniak. Celem Lethe od początku było dawanie radości ludziom na całym świecie poprzez projektowanie i produkowanie kolorowych ubrań z nadrukami marki Mr. Gugu & Miss Go. To także dostawca platformy dla artystów tworzących nadruki Live Heroes, pomysłodawca marki odzieży sportowej Carpatree oraz właściciel m. in. takich brandów jak Rum & Coco, Aloha from Deer, Bittersweet, czy Plants & Pots. Lethe to jednak przede wszystkim zgrany team, którego zaangażowanie i praca doprowadziła do międzynarodowego sukcesu, a odwaga i łamanie przyjętych schematów do światowej rozpoznawalności w świecie mody i nie tylko. Obecnie szukamy pracownika administracyjno-biurowego. Osoby zorganizowanej i zdolnej do ciągłej pracy nad własnymi kompetencjami. Z naszej strony zapewniamy niczym nieograniczone pole manewru, możliwość pracy z wybitnymi fachowcami i to co jest dla nas najważniejsze, czyli satysfakcję z owoców własnej pracy.

Fakturzystka - Pracownik administracyjno-biurowy, Bielsko-Biała