Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1203 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fakturzystka z językiem angielskim

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
    ul. Kolumba 86-89, 70-035 Szczecin
    tel. +48 91 488 23 27
    fax +48 91 434 01 16
    [email protected] ; www.unikadr.pl

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się firmy, odpowiedniej osoby na stanowisko:
    FAKTURZYSTKA – JĘZYK ANGIELSKI
    Miejsce pracy: Szczecin
    nr ref.: FAPR/05

    Zakres obowiązków:

    • Fakturowanie międzynarodowej sprzedaży i usług
    • Dbanie o sprawny obieg dokumentów w firmie
    • Kontrola danych
    • Współpraca z kontrahentami
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie min średnie
    • Komunikatywność
    • Sumienność, dobra organizacja pracy
    • Doświadczenie w administracji, księgowości i/lub obsłudze klienta mile widziane

    Firma oferuje stabilne warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie oraz system socjalny.
    To oferta dla osób lubiących pracę zespołową, kontakt z ludźmi, chcących podnosić swoje kwalifikacje.

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref. FAPR/05 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres

    [email protected]

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)