Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Farmaceuta

  • Miejsce pracy: Nördlingen, Niemcy
  • Specjalista
  • 04.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Humanus - po prostu uczciwa praca!

    Jesteśmy prężnie rozwijającą się niemiecką agencją pracy, która od lat rekrutuje pracowników między innymi z Polski, Czech, Słowacji, Rumunii oraz Bułgarii.
    Posiadamy 3 oddziały w Niemczech oraz jeden w Polsce w Jeleniej Górze.
    Znajdą Państwo u nas tylko legalne oraz uczciwe zatrudnienie na niemieckich warunkach.

    Farmaceuta

    Miejsce pracy: Miejsce pracy: Nördlingen

    Opis stanowiska / Obowiązki:

    • realizowanie recept
    • sprzedaż produktów medycznych i leków gotowych oraz wytwarzanie recepturowych,
    • udzielanie porad w zakresie stosowania i działania leków

    Wymagania:

    • minimum dobra znajomość języka niemieckiego B2
    • wykształcenie farmaceutyczne
    • świadectwo ukończenia szkoły, certyfikaty

    Nasza Oferta:

    • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia
    • zapewnione zakwaterowanie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Humanus Personalservice GmbH
    Nürnberger Straße 64
    86720 Nördlingen

    Zapraszamy do nowego oddziału w Jeleniej Górze!

    Oddział w Polsce:
    Ulica Wiejska 86A, 58-506 Jelenia Góra