Farmaceuta Szpitalny

Scanmed S.A.

Adama Bochenka 12

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wytwarzanie, przechowywanie oraz wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych na podstawie zamówień i recept

  • uczestniczenie w prowadzeniu gospodarki lekami

  • obsługa Klientów wewnętrznych i zewnętrznych

  • przygotowywanie i gromadzenie dokumentacji do celów naukowych oraz informacyjnych

  • dokonywanie zakupu produktów leczniczych

  • udzielanie informacji o lekach (m.in. o dawkowaniu, interakcjach między lekami, przechowywaniu i innych cechach leków)

  • wspomaganie lekarzy w informowaniu ich o wszelkich zmianach i nowościach na rynku farmaceutycznym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku farmacja

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

  • ukończona specjalizacja z zakresu farmacji szpitalnej będzie dodatkowym atutem

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy zawodowej

  • znajomość rynku farmaceutycznego

  • umiejętność nawiązywania relacji

  • empatyczne podejście do potrzeb Klienta

To oferujemy

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa B2B)

  • pracę w pełnym wymiarze godzin

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz karnetu sportowego Multisport lub Medicover Sport

  • dofinansowanie do kursów i szkoleń

  • dołączenie do zespołu, który działa zgodnie z wartością: Medycyna na wyróżniającym nas poziomie

  • pracę w placówce nagrodzonej w ogólnopolskim konkursie „Bezpieczny Szpital Przyszłości Inspiracje 2020”

Grupa Scanmed świadczy kompleksowe usługi medyczne w zakresie opieki ambulatoryjnej, specjalistycznej, diagnostyki i leczenia szpitalnego. Jest obecna w ponad 40 lokalizacjach w całej Polsce. Prowadzi dwa wielospecjalistyczne szpitale – św. Rafała w Krakowie i Rudolfa Weigla w Blachowni, centra medyczne ze specjalną ofertą dla środowiska akademickiego, sieć centrów kardiologicznych oraz 3 renomowane monokliniki: Gastromed w Lublinie, Sport-Klinikę w Żorach i Centrum Okulistyczne Weiss Klinik w Chorzowie.

Przewiń do profilu firmy