Fashion Buyer - Sport/Performance

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-10-15
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2018-11-14)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.plOpineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line..

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Współpraca z zagranicznymi producentami odzieży z segmentu Sport/Performance,
    • Koordynowanie procesu tworzenia kolekcji,
    • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji,
    • Selekcja oraz pozyskiwanie nowych marek odzieży (segment Sport/Performance),
    • Negocjacje handlowe z kluczowymi dostawcami,
    • Planowanie oraz realizacja budżetów sprzedaży,
    • Uczestnictwo w targach branżowych.

    Oczekujemy:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku Fashion Buyer w sektorze odzieży Sport/Performance,
    • Znajomość branży odzieżowej,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
    • Wykształcenie wyższe,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjno-handlowe,
    • Zainteresowanie modą i bieżącymi trendami fashion,
    • Komunikatywność, chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Gotowość do podróży służbowych, w tym zagranicznych,
    • Gotowość do relokacji do Zielonej Góry będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    KARTA MULTISPORT
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    ZNIŻKI PRACOWNICZE
    KORZYSTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

    ATRAKCYJNE WYNAGODZENIE
    ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    PRZYJAZNA ATMOSFERA
    PRACA PEŁNA WYZWAŃ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl