Oferta pracy

Fashion Designer

"KAN" sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kolekcji zgodnych ze stylistyką marki

  • Uczestnictwo w pracach związanych z interpretacją trendów oraz wypracowaniem założeń trendowych, kolorystycznych oraz inspiracyjnych na każdy makrosezon

  • Projektowanie podległych asortymentów w ramach przypisanego zespołu asortymentowego

  • Analiza konkurencji pod kątem projektowym i graficznym

  • Tworzenie koncepcji stylistycznych na kolejne sezony

  • Dbanie o spójność kolekcji

  • Współpraca w ramach zespołu asortymentowego (PM, Kupiec, Technolog, Konstruktor)

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku projektanta mody w kategorii damskiej

  • Doskonała znajomość najnowszych trendów mody oraz umiejętność przełożenia ich na kolekcje

  • Bardzo dobra znajomość rynku odzieżowego

  • Orientacja na biznes oraz rozumienie wskaźników sprzedażowych

  • Wysoka kreatywność i poczucie estetyki

  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i terminowość

  • Wykształcenie wyższe o profilu artystycznym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę pełną wyzwań w kreatywnym, pełnym pasji zespole

  • Realny wpływ na kreowanie produktów i kolekcji marki

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji

  • Kartę zniżkową na zakupy w sklepach Tatuum

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Przewiń do profilu firmy