Fashion Designer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.03.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SDV Polska Sp. z o.o.

    to dynamiczna firma międzynarodowa z branży tekstylnej importująca produkty (ubrania, obuwie, tekstylia domowe) do największej sieci handlowej w Polsce. Działamy od kilkunastu lat w Portugalii, Chinach i w Polsce, w ostatnich latach kupujemy towar także w Bangladeszu i Indiach.

    Do naszej siedziby w Warszawie poszukujemy osoby jako:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Tworzenie projektów odzieży tekstylnej od podstaw:
      • wykonywanie rysunków technicznych;
      • opracowywanie wzorów, elementów graficznych oraz szczegółów w oparciu o wymagania Klienta;
    • Spotkania z Klientem;

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i wkładu pracy;
    • Pracę w międzynarodowym i kreatywnym zespole;
    • Możliwości profesjonalnego rozwoju;
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej;

    Wymagania:

    • Umiejętność opracowania kolekcji odzieżowej (odzież damska, męska, dziecięca);
    • Doskonała znajomość aktualnych trendów w modzie;
    • Wiedza na temat materiałów i sposobów produkcji odzieży;
    • Zdolność rozwijania kolekcji i proponowanie nowych produktów odzieżowych;
    • Sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zleceń;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
    • Bardzo dobra obsługa oprogramowania graficznego (Corel, Photoshop);

    Proszę o wysłanie CV w języku polskim i angielskim wraz z aktualnym zdjęciem klikając przycisk poniżej:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)
    bottom