Logo Pracuj.pl

Fashion Wholesale Manager

TATUUMO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych rynków zbytu i pozyskiwanie nowych klientów hurtowych na rynkach zagranicznych – europejskich i światowych
  • Sprzedaż produktów firmy do klientów B2B na wybranych rynkach
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami z modowego segmentu hurtowego
  • Realizacja strategii i planów biznesowych w obszarze bieżącej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów
  • Kompleksowe przygotowanie i prezentacja ofert, tworzenie umów i dokumentów wymaganych w procesie sprzedaży
  • Realizacja pełnej obsługi posprzedażowej i planowanie przyszłych aktywności z Klientami
  • Dbałość o przestrzeganie zasad sprzedaży ustalonych w firmie oraz pozostałych wartości i reguł postępowania

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - koniecznie w branży fashion
  • Bardzo dobra znajomość rynku wholesale i umiejętność skutecznego budowania sieci kontaktów
  • Skuteczność w realizacji celów sprzedażowych, poparta sukcesami
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
  • Mile widziana znajomość dodatkowego języka (francuski, włoski, hiszpański, niemiecki);
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych

To oferujemy

  • Możliwości długoterminowego rozwoju w strukturach firmy w uznanej marce odzieżowej w Polsce i EU
  • Elastyczną formułę współpracy (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Atrakcyjne premie za uzyskiwane wyniki
  • Pakiet benefitów pozafinansowych - karta multisport, opieka medyczna, zniżki na produkty firmowe, ubezpieczenie grupowe
  • Pracę w formie hybrydowej (home office + biuro w Łodzi)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

Od ponad 20 lat tworzymy markę, która podbija serca klientek i klientów jakością materiałów, ponadczasowością modeli, unikatowością produktu i reprezentowanymi wartościami. DNA marki bazuje na naturalności, osobowości, prostocie, jakości i komforcie. To wszystko możliwe jest dzięki zaangażowaniu całego zespołu, którego częścią możesz się teraz stać.

Fashion Wholesale Manager, Łódź