Oferta pracy

Field Marketing Executive HVAC

Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Demonstrowanie asortymentu elektronarzędzi, akcesoriów i narzędzi ręcznych użytkownikom końcowym i partnerom dystrybucyjnym

  • Szkolenie użytkowników końcowych i Partnerów Handlowych w zakresie wydajnego i bezpiecznego użytkowania produktów marki Milwaukee,

  • Utrzymywanie wysokiego poziomu wiedzy o produktach, przewagach konkurencyjnych i zastosowaniach narzędzi marki Milwaukee.

  • Merchandising produktów Milwaukee w punktach sprzedaży Partnerów handlowych

  • Udział w targach, wystawach i imprezach firmowych

  • Wsparcie techniczno-handlowe Partnerów Handlowych

  • Penetracja rynku w podległym regionie

  • Dbanie o relację z partnerami Handlowymi

  • Koordynacja działań między partnerem handlowym a zespołem TTI

Nasze wymagania

  • Zdolności techniczne oraz chęć ciągłego pogłębiania wiedzy o elektronarzędziach, akcesoriach i narzędziach ręcznych

  • Doświadczenie lub znajomość branży elektronarzędzi (będzie dodatkowym atutem)

  • Mile widziana znajomość rynku instalacyjnego oraz hurtowni instalacyjnych (ogrzewanie / hydraulika / wentylacja / klimatyzacja)

  • Gotowość do ciągłej nauki i pogłębiania wiedzy z zakresu produktów oferowanych przez pracodawcę

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w Zespole

  • Umiejętność komunikowania się w formie pisemnej i werbalnej

  • Umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów

  • Otwartość na innych ludzi

  • Podstawowa znajomość MS Office

  • Wykształcenie ponadpodstawowe o profilu technicznym

  • Gotowość do regularnych podróży służbowych w ramach obsługiwanego regionu,

  • Prawo jazdy kat. „B” bez punktów karnych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód, narzędzia demonstracyjne)

  • Różnorodne i ciekawe zadania w inspirującym, międzynarodowym środowisku technicznym

  • Możliwość uczestnictwa w Europejskim Programie dla Absolwentów

  • Międzynarodowe środowisko pracy

  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej

  • Kafeteria (z kartą Multisport)

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Lekcje języka angielskiego dofinansowane przez pracodawcę

O nas

TTI is a fast growing world leader in Power Tools, Accessories, Hand Tools and Outdoor Power Equipment for Do-It-Yourself (DIY), professional and industrial users in the home improvement, repair, maintenance, construction and infrastructure industries. Powerful brands, innovative products, exceptional people and operational excellence: We are dedicated to improving the lives of homeowners and tradespeople around the world. Join us and become a part of our success story.

Osoba zatrudniona na stanowisku Field Marketing Executive będzie odpowiedzialna za promowanie marki Milwaukee wśród użytkowników końcowych i Partnerów Handlowych poprzez prezentacje produktów, udział w eventach oraz sesje szkoleniowe.