Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr referencyjnego stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z podaniem nr referencyjnego stanowiska oraz o dopisanie w swojej ofercie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”. Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Field Sales Engineer – Inżynier Sprzedaży

HARTING PolskaO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 18 sie 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych w regionie zgodnie z harmonogramem, ustalonymi kosztami oraz wymogami jakościowymi

  • Budowanie oraz rozwijanie relacji z kluczowymi klientami

  • Projektowanie rozwiązań dla rynku/klientów/kanałów dystrybucyjnych

  • Negocjowanie i finalizowanie kontraktów

  • Przygotowanie wewnętrznej strategii rozwoju sprzedaży

  • Przygotowywanie na podstawie wiedzy dotyczącej wymagań klienta - nowych rozwiązań,inicjowanie rozwoju nowych produktów oraz indywidualnych rozwiązań

  • Zapewnienie Klientom wsparcia technicznego oraz wsparcia i pomocy w procesie projektowania

  • Dzielenie się wiedzą, przeprowadzanie szkoleń, indywidualne wsparcie

  • Odpowiedzialność za cale portfolio produktów oraz usług HARTING (triada)

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie oraz wiesz jak skutecznie realizować plany sprzedażowe

  • Chcesz aktywnie uczestniczyć w rozwoju Firmy

  • Pragniesz ciągle doskonalić wiedze o branży

  • Promujesz postawe „one face to the customer”

  • Potrafisz budować oraz rozwijać doskonale relacje z klientami w oparciu o zasadę „mutual benefit” oraz first choice”

  • Posiadasz umiejętność śledzenia i analizowania rynku oraz posiadasz wiedze techniczna

  • Umiesz zapewnić wsparcie technologiczne i pomoc w projektowaniu (design-in)

  • Reprezentujesz wysokie standardy etyczne i kulturowe

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2

To oferujemy

  • Stabilne, atrakcyjne warunki zatrudnienia i rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej renomie

  • Możliwość uczestniczenia w projektach globalnych oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Aktywny udział w budowaniu i rozwoju organizacji w Polsce i EU

  • Bogaty pakiet szkoleń i programów rozwojowych

  • Elastyczne godziny pracy, niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych

HARTING Polska

Grupa technologiczna HARTING jest jedną z wiodących firm w zakresie rozwoju, produkcji i sprzedaży złącz elektrycznych i elektronicznych oraz technologii sieciowych. Zatrudniając ponad 5 000 pracowników w 37 krajach.

Firma HARTING jest obecna na światowym rynku od ponad 60 lat. Siedziba

firmy od 1950 znajduje się w miejscowości Espelkamp w Niemczech. HARTING

Polska z siedzibą we Wrocławiu działa od 1997 roku.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje