Field Service Engineer

Smart-HR

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta – wiodącego światowego producenta urządzeń testujących materiały, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na Polskę Południową (woj. śląskie lub dolnośląskie lub opolskie) na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Instalacja i kompleksowa obsługa serwisowa maszyn i urządzeń testujących wytrzymałość materiałów,

  • Naprawa i inżynierska analiza urządzeń u Klientów,

  • Wykonywanie działań prewencyjnych wszystkich urządzeń testujących,

  • Utrzymywanie stałych, pozytywnych relacji biznesowych z Klientami firmy,

  • Terminowe prowadzenie dokumentacji serwisowej oraz raportowanie działań do kierownika serwisu.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenia wyższego technicznego (preferowane inżynier elektryk, automatyk, elektronik),

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (umiejętność czytania schematów elektrycznych i instrukcji technicznych w języku angielskim warunkiem koniecznym),

  • Czynnego prawa jazdy kat. B,

  • Gotowości do odbywania podróży służbowych,

  • Doświadczenia w serwisowaniu maszyn i urządzeń lub w innych działaniach technicznych wykorzystujących kompetencje manualne,

  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy własnej (praca w systemie home office).

Pracodawca oferuje

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,

  • Szkolenie u zagranicznych producentów maszyn i robotów,

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz diety za delegacje,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy pod gruszą, dodatki na święta oraz opieka medyczna)

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy w klasie premium, również do użytku prywatnego, karta paliwowa bez ograniczeń, laptop, telefon).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Premie

Smart-HR

SMART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Przewiń do profilu firmy