Oferta pracy

Field Service Executive

CHEP

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z odbiorcami sprzętu CHEP w regionie woj. wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie

  • Zapewnienie wzrostu satysfakcji klienta poprzez ciągłe spotkania i szkolenia dla pracowników sieci detalicznych

  • Zarządzanie programem audytu opartego na wdrożeniu kont klientów

  • Maksymalizacja produktywności poprzez zarządzanie odpowiednimi przepływami aktywów (sprzętu CHEP) w powierzonym regionie

  • Kontrola i poprawa wyników zbiórki aktywów, wspieranie inicjatyw ich odzyskiwania

  • Zapewnienie prawidłowego wdrożenia nowych klientów w celu osiągnięcia porozumienia w zakresie odzyskiwania mienia

  • Kontrola prawidłowego przepływu informacji operacyjnej do komputerowej bazy danych / programów (SAP, Siebel)

  • Rozwijanie współpracy z innymi działami / firmami zewnętrznymi w celu wsparcia wzrostu i pozyskiwania nowych klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek biznesowy (ekonomia, zarządzanie, finanse)

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w sprzedaży (w terenie) lub obsłudze klienta (w terenie) – warunek konieczny

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, CRM (Siebel - mile widziane)

  • Orientacja na klienta zewnętrznego

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej korporacji dostarczającej innowacyjne rozwiązania w zakresie optymalizacji łańcucha dostaw dla branż takich jak lotnictwo, motoryzacja, chemia, dobra konsumpcyjne, świeża żywność i produkcja.

  • Pracę w szybko rozwijającym się i pełnym wyzwań środowisku

  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w międzynarodowej organizacji

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premię roczną oraz pakiet socjalny, służbowy samochód

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

CHEP

CHEP, należący do Grupy Brambles, jest globalnym liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw, obsługującym sektory dóbr konsumpcyjnych, produkcji oraz sektor detaliczny w ponad 60 krajach. Na całym świecie zatrudniamy ponad 14 000 fantastycznych, pełnych pasji osób, gotowych do rozwoju w zróżnicowanym i międzynarodowym otoczeniu, które szybko się zmienia. W CHEP możesz z pasją pracować nad ciekawymi projektami i stawiać czoło przeróżnym wyzwaniom, jednocześnie będąc częścią odnoszącego sukcesy zespołu.

Przewiń do profilu firmy