Field Service Technician / Technik Serwisant Turbin Wiatrowych

GE Renewable EnergyO firmie

  • Leszno, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
GE Renewable Energy wykorzystuje najbardziej obfite zasoby Ziemi – moc wiatru, ciepło słońca i siłę wody – do zasilania największych gospodarek świata i najbardziej odległych społeczności. W duchu innowacyjności i przedsiębiorczości opracowujemy produkty energetyczne i usługi cyfrowe, które tworzą wiodącą w branży wartość dla naszych klientów na całym świecie. Gdziekolwiek spojrzymy, widzimy perspektywę energii odnawialnej. Wspólnie z naszymi klientami udowadniamy, że nie ma potrzeby wybierać pomiędzy przystępną ceną a niezawodną i zrównoważoną energią. Uwalniamy nieograniczoną energię.

W celu dalszej konsolidacji i wzmocnienia naszych zespołów serwisowych i konserwacyjnych turbin wiatrowych GE Renewable Energy w Polsce poszukujemy wykwalifikowanych i oddanych techników terenowych.
Field Service Technician / Technik Serwisant Turbin WiatrowychNumer ref.: 97979

Opis stanowiska:

  • Zdolność do samodzielnej pracy przy przeprowadzaniu analiz usterek i napraw układów prądotwórczych turbin wiatrowych, w tym do wyjaśniania wszelkich pytań klienta
  • Planowe i prewencyjne konserwacje układów prądotwórczych turbin wiatrowych
  • Dokumentowanie odpowiedzi na wezwanie, wykrytych usterek i prac naprawczych w raportach serwisowych, dziennikach i listach kontrolnych
  • Koordynacja zewnętrznych i wewnętrznych dostawców usług i wykonawców na miejscu
  • Osoba kontaktowa w przypadku pytań technicznych klienta, takich jak w sprawie modernizacji i napraw

Wymagania:

  • Szkolenie zawodowe w dziedzinie elektrotechniki (elektryk, system elektroenergetyczny, inżynier mechatronik)
  • Znajomość sterowników PLC i systemu MS-Office.
  • Wysoki stopień świadomości jakości; doskonałe umiejętności wykrywania i diagnozowania usterek połączone z umiejętnością rozwiązywania usterek, wad, problemów
  • Zdolność do pracy na wysokości
  • Systematyczność w połączeniu z technicznymi zdolnościami analitycznymi
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży
  • Chęć podejmowania pracy czasem także w weekendy
  • Prawo jazdy kategorii B (prawo jazdy na samochody osobowe/pojazdy do 3,5 t z przyczepą)

Pożądane cechy:

  • Doświadczenie w zakresie obsługi lub konserwacji urządzeń elektrycznych/mechanicznych
  • Potwierdzone doświadczenie w dziedzinie turbin zdobyte w sektorze odnawialnych źródeł energii
Co możemy zaoferować?

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • Szkolenia w zakresie rozwoju zawodowego i osobistego
  • Entuzjastyczny zespół z wspierającymi liderami
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

GE jest pracodawcą stosującym zasadę równych szans. Decyzje o zatrudnieniu podejmujemy bez względu na rasę, kolor skóry, religię, pochodzenie narodowe lub etniczne, płeć, orientację seksualną, tożsamość lub ekspresję płciową, wiek, stopień niepełnosprawności oraz zgodnie ze wszystkimi lokalnymi przepisami chroniącymi odmienny status. Obserwuj nas na GE Renewable Energy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy