Oferta pracy

Film Editor

Indigo NailsO firmie

Indigo Nails

Senatorska 14/16

Łódź

Indigo to polska marka kosmetyczna, która w przeciągu kilku lat szturmem podbiła polski rynek oraz stała się popularna w Europie, Australii oraz Afryce Południowej.

Jeśli chcesz się rozwijać w międzynarodowym środowisku, Indigo będzie idealnym miejscem dla Ciebie.
Nasze Know How, zgrany zespół ekspertów oraz współpraca z najlepszymi specjalistami sprawiły, że wciąż osiągamy kolejne szczyty, zdobywamy medale na branżowych mistrzostwach, a także nagrody w prestiżowych konkursach beauty.

W związku z dynamicznym rozwojem marki poszukujemy specjalistów o silnych kompetencjach zawodowych, gotowych do wdrażania nieszablonowych projektów.

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz się rozwijać zawodowo, a praca jest Twoją pasją - dołącz do naszego zespołu.
Film Editor

Zakres obowiązków

  • Tworzenie materiałów video na potrzeby WWW i SM (Facebook, Instagram, YouTube).
  • Dbanie o spójny wizerunek materiałów video.
  • Obsługa oświetlenia i sprzętu video.
  • Montaż, kolor-korekcja i postprodukcja materiałów video.
  • Ścisła współpraca z innymi członkami zespołu kreacji oraz innymi działami firmy.
  • Śledzenie trendów wśród konkurencji i światowych marek.

Wymagania:

  • Doświadczenie w edycji video oraz pracy ze sprzętem rejestrującym poparte portfolio.
  • Zaawansowana znajomość oprogramowania / wtyczek video edycyjnych, a w szczególności pakietu Adobe - Premiere Pro, After Effects, Photoshop.
  • Znajomość sprzętu video, audio rejestracji oraz oświetleniowego.
  • Umiejętność planowania całego procesu nagrywania oraz montowania materiału video.
  • Umiejętność dynamicznego montażu video.
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy do filmów.
  • Umiejętności samodzielnej pracy i efektywnego zarządzania czasem oraz dbałości o szczegóły.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • Kreatywny umysł - głowa pełna pomysłów, które później przekładają się na realizowane projekty.

Mile widziane:

  • Znajomość Adobe Illustrator, Lightroom, Capture Pro, DaVinci Resolve.
  • Znajomość zagadnień związanych z branża foto oraz projektowania 3D.
  • Znajomość trendów w branży beauty.

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną na pełen etat w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie z Centralą w Łodzi
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • W pełni wyposażone studio
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Dobra kawę oraz wygodne krzesło

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Indigo Nails z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Indigo Nails z siedzibą w Łodzi przy ul. Żeligowskiego 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy