Oferta pracy

Finance Analyst (Reconciliations)

SmartWays

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie comiesięcznych rekoncyliacji i uzgodnień bilansu oraz transakcji

  • Szukanie możliwych usprawnień i automatyzacji procesów

  • Kontakt z wewnętrznymi działami w firmie (Network, Operations, Treasury, IT)

  • Wspieranie menadżera i współpracowników w procesie audytu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w finansach z zakresu rekoncyliacji lub przygotowania audytu (1-4 lat)

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim (min.B2)

  • Terminowe, elastyczne podejście do pracy

  • Umiejętność ustalania priorytetów i organizacji swojej pracy

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna (LuxMed)

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dodatkowe 4 dni wolne (1 przypadający na każdy kwartał)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • Dodatkowe 4 dni wolne

Dla naszego Klienta z branży FinTech, który w Krakowie posiada swoje Centrum Technologiczne, tworzymy nowy zespół w obszarze analiz finansowych (reconcilations) i poszukujemy Analityków Finansowych.

SmartWays

SmartWays to agencja rekrutacyjna oferująca szeroki wachlarz rozwiązań z obszaru pozyskiwania talentów. Wspieramy naszych Klientów w wyszukiwaniu osób na trudne i niszowe stanowiska w Polsce i za granicą. Pomagamy Kandydatom budować karierę, znaleźć nowe miejsce pracy i otrzymać awans.

Przewiń do profilu firmy