Oferta pracy

Finance and Administration Manager

BIGRAM S.A.

  • śląskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator
  • rekrutacja zdalna

Realizujemy projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta- światowego eksperta w produkcji elementów elektromechanicznych dla przemysłu motoryzacyjnego, sprzętu AGD i zastosowań przemysłowych. Poszukujemy Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

Numer ref.: JL/FAM/0721

Opis stanowiska:

Poszukujemy kandydatów z ugruntowanym doświadczeniem zawodowym w obszarze finansów, zdobytych najlepiej w środowisku produkcyjnym. Dużym atutem będzie wcześniejsze doświadczenie zdobyte w branży motoryzacyjnej lub w wiodącej firmie doradztwa finansowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przed Dyrektorem Generalnym Firmy za:

  • Zarządzanie zespołem finansowym oraz monitorowanie księgowości dziennej i miesięcznej;
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi ogólnie przyjętymi zasadami rachunkowości
  • Zarządzanie rachunkami bankowymi Spółki oraz jej sytuacją gotówkową i prognozami;
  • Monitorowanie tworzenia raportów / wniosków podatkowych z pomocą Doradcy Podatkowego Spółki;
  • Uczestniczenie w corocznym procesie budżetowania i kontroli
  • Wdrażanie analitycznych procesów księgowych;
  • Przygotowywanie analiz finansowych i wspieranie w procesie podejmowania decyzji strategicznych;
  • Śledzenie działań w zakresie kontroli kosztów i raportów zarządczych;
  • Zdefiniowanie i wdrożenie procedury kontroli wewnętrznej w organizacji Spółki
  • Wdrażanie najlepszych praktyk, automatyzacja i digitalizacja oraz rozwój Zespołu;
  • Monitorowanie zadań administracyjnych.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna przed Zarządem Spółki za:

  • Zdawanie miesięcznych raportów firmy dla Grupy;
  • Ustanawianie celów konsolidacyjnych Grupy rocznego pakietu sprawozdawczego Spółki.

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • tytuł magistra w dziedzinie biznesu, finansów, ekonomii; Executive MBA byłby atutem;
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w finansach w środowisku produkcyjnym; doświadczenie na stanowisku Kierownika Działu Finansów stanowiłoby atut;
  • obiektywny i bezstronny, posiadasz również doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne- zarówno pisemne, jak i ustne;
  • wysoce zorganizowany, proaktywny i pragmatyczny, posiadasz silną zdolność skutecznego zarządzania wieloma projektami;
  • znajomość pakietu Microsoft Office; znajomość dodatku Power Pivot będzie dodatkowym atutem;
  • otwartość na poszukiwanie najlepszych praktyk;
  • niezbędna jest biegła znajomość języka polskiego i praktyczna znajomość języka angielskiego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne