Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Finance and Administration Manager

Monday agencja komunikacjiO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Na rynku od 15 lat, jedna z największych agencji komunikacji w Polsce, zatrudniająca ok. 60 osób. Firma wyróżniona Diamentem Forbesa 2021, jako jedno z najbardziej dynamicznie rosnących przedsiębiorstw w ciągu ostatnich trzech lat. Stabilna, działająca z myślą o realizacji określonych celów organizacja, która nie straciła elastyczności i ducha agile.

Samodzielne stanowisko menedżerskie, w ramach którego zatrudniona osoba będzie raportować bezpośrednio do prezes firmy oraz zarządzać pracą 3-osobowego zespołu. Na obecnym etapie współpracy, którego dotyczy ogłoszenie podstawowym zadaniem Finance and Administration Manager(a) będzie kontrola bieżących procesów finansowo-administracyjnych i odpowiedzialność za ich sprawne działanie. W dalszych (w miarę rozwoju) optymalizacja procesów we współpracy z zarządem i menedżerami oraz doradztwo w zakresie finansów. Szukamy osoby, która początkowo zgłębi i dokładnie przepracuje procesy finansowo-administracyjne a w późniejszym czasie zmieni rolę na zarządczo-doradczą.

Obowiązki:

  • Kontrola procesów finansowo-administracyjnych i egzekwowanie sprawnego działania w tym obszarze
  • Kontrola poprawności i terminowości realizacji obowiązków finansowo-administracyjnych
  • Kontakt z zewnętrzną księgowością w kwestiach problemowych, doradztwo i egzekwowanie w zakresie rozwiązania problemów
  • Doradztwo w problemowych kwestiach finansowo-administracyjnych dla pracowników agencji oraz egzekwowanie rozwiązania problemów
  • Dbanie o wysoki poziom wiedzy na temat finansów i procedur firmowych wśród pracowników
  • Zarządzanie i nadzór nad jakością pracy pozostałych członków zespołu

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość przepisów podatkowych oraz Prawa Pracy
  • Doświadczenie w obsłudze procesów finansowych, administracyjnych oraz kadrowych
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, chęć rozwoju własnego oraz wspierania rozwoju pozostałych członków zespołu
  • Doskonała organizacja pracy własnej, systematyczność oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi optymalizujących procesy finansowo-administracyjne oraz znajomość specyfiki pracy agencji będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę z nastawieniem na rozwój własny i rozwój pozostałych członków zespołów
  • Pracę w świetnym zespole w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną

Ogłoszenie archiwalne