Oferta pracy

Finance and Reporting Specialist (with German)

CUSHMAN & WAKEFIELD

rondo Daszyńskiego 2b

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Set-up dostawców w systemie

  • Procesowanie faktur

  • Przygotowywanie płatności

  • Sprawdzanie i uzgadnianie sald należności zarówno z kontrahentami jak i zewnętrznym biurem rachunkowym

  • Księgowanie wyciągów bankowych

  • Prowadzenie korespondencji i dokumentacji z najemcami, właścicielami nieruchomości.

  • Raportowanie i monitoring przychodów (obroty, rozliczenia opłat wspólnych), partycypacja w przygotowaniu miesięcznych i kwartalnych raportów zarządczych.

  • Monitorowanie stanu zadłużenia i zabezpieczeń najemców

  • Współpraca ze wszystkimi stronami zaangażowanymi w proces.

  • Ścisła współpraca z przedstawicielami C&W w zarządzanych obiektach

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • Dobra znajomość języka niemieckiego (minimum B2)

  • Doświadczenie w procesie fakturowania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dobra komunikacja i umiejętności interpersonalne

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w nowoczesnym biurze w budynku HUB przy Rondzie Daszyńskiego z bezpośrednim połączeniem z metrem

  • Udogodnienia takie jak: sala do ćwiczeń, pokój do relaksacji, fotel masujący, sala do jogi, duża kafeteria i kuchnia, tematyczne sale spotkań, nowoczesne technologie telekomunikacyjne i inne

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy, w tym:

  • Program Cushwake Cares, w ramach którego prowadzone są zajęcia: zdrowy kręgosłup/pilates, sesje mindfulness i warsztaty wellbeingowe z ekspertami

  • Platforma Worksmile, w ramach której oferujemy kafeterię benefitów, zabawy rywalizacyjne i grupy tematyczne

  • Karta Multisport, Prywatna opieka medyczna w Medicover, Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Platforma do nauki języków obcych

  • Tematyczne Kluby Pasji dla pracowników

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze