Finance and Tax Supervisor (m/f)

JJPO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Jesteśmy spółką holdingową związaną z prywatnym właścicielem, znajdującym się od lat w czołówce rankingu Forbes 100. W skład naszej grupy wchodzą krajowe spółki produkcyjne, usługowe i z branży nieruchomości. Aktualnie poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • analiza i uczestnictwo w konsolidacji danych finansowych Grupy dla celów wewnętrznych w ujęciu miesięcznym
  • udział w procesie przygotowania skonsolidowanego i jednostkowego sprawozdania finansowego według ustawy o rachunkowości
  • zarządzanie ryzykiem w obszarach rachunkowych i podatkowych (w szczególności w zakresie cen transferowych i MDR) oraz jego ograniczanie
  • koordynacja przebiegu badania sprawozdań finansowych Grupy i Spółki przez firmy audytorskie
  • współpraca z doradcami zewnętrznymi Spółki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe rachunkowe/ekonomiczne (uprawnienia biegłego rewidenta lub członka/członkini ACCA będą dodatkowym atutem)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze rachunkowości i podatków lub audytu w renomowanych firmach audytorskich
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa bilansowego, doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w tym zagadnień MDR oraz cen transferowych
  • terminowość, umiejętności analitycznego myślenia i prezentowania wniosków, współpracy i dobrej komunikacji w zespole, wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w projektach związanych z rozwojem grupy
  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole w niedużej organizacji
  • pakiet medyczny i socjalny
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z własnoręcznym podpisem (najchętniej w formie skanu w formacie PDF)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy