Ta oferta pracy jest nieaktualna od 78 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Finance Assistant

  • Kraków, małopolskie
  • Asystent
  • 2018-07-30

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Posiadasz wykształcenie ekonomiczne lub pierwsze doświadczenia w dziale finansowym? Znasz dobrze język angielski? Chciałbyś mieć możliwość pracy w międzynarodowym środowisku? Podejmij wyzwanie i zaaplikuj! Dajemy szansę na rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Nr ref.: /457/07/2018/AM/24841
    Kraków

    oferujemy

    • pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
    • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale księgowym
    • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
    • międzynarodowe środowisko
    • elastyczne godziny pracy
    • dofinansowanie do posiłków
    • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
    • wynagrodzenie ok. 3500 brutto
    zadania
    • codzienne wsparcie zespołu finansów w obszarze księgowości
    • wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
    • sortowanie i skanowanie przychodzących dokumentów
    • przesyłanie faktur rozliczeniowych
    • dbanie o właściwy obieg dokumentów
    • utrzymanie i aktualizacja ewidencji księgowych
    • tworzenie raportów
    • współpraca z innymi działami firmy
    oczekujemy
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
    • wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse i rachunkowość lub ekonomia
    • podstawowa wiedza z zakresu ekonomii
    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • posiadania umiejętności analitycznych
    • dokładności w pracy z dokumentacją i danymi
    • organizacji pracy własnej i umiejętność szybkiego uczenia się
    • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy
    • komunikatywności i przyjaznego usposobienia
    • znajomość obsługi programu SAP lub innego systemu ERP będzie dodatkowym atutem
    • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47