Oferta pracy

Finance Assistant

Brand New Galaxy O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie operacji gospodarczych w systemie eNova;

  • Księgowanie rozliczania wyciągów bankowych;

  • Przygotowywanie danych do raportów finansowo – księgowych zgodnie z otrzymanymi wytycznymi - nie zostawimy Cię bez wsparcia;

  • Rozliczanie rozrachunków z dostawcami i odbiorcami;

  • Wystawianie faktur sprzedaży;

  • Współdziałania w zespole z ogromnym dystansem do siebie i poczuciem humoru ;)

Podział czasu pracy
40%

w biurze

60%

w domu

Nasze wymagania

  • Motywacja i chęć rozwoju w obszarze księgowości, absolutnie gwarantujemy pogłębienie tej chęci;

  • Wysoka kultura osobista, otwartość i pozytywne nastawienie, to tak jak i u nas ;)

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego, (łącznie mówimy w 18 językach);

  • Studia w trybie zaocznym, chcielibyśmy zaproponować Ci pracę na pełen etat

  • Idealnie jeśli jesteś w trakcie studiów: Finanse i Rachunkowość/Ekonomia, po współpracy z nami ukończysz je z wyróżnieniem ;)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

Brand New Galaxy

Brand New Galaxy Spółka z o.o. (BNG) to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii.

BNG zatrudnia już ponad 500 pracowników w 12 podmiotach wchodzących w skład platformy.

BNG pełni funkcję międzynarodowych hubów dla wielu klientów (m.in. Coty, Bayer, Lindt, P&G), w swoim portfolio ma ponad 20 dużych klientów, którzy powierzyli jej regularną obsługę. Działania BNG obejmują klientów operujących w Europie, Ameryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Kogo szukamy:

Jesteśmy Galaktyką (Grupa Brand New Galaxy), która rośnie i rozwija się w szybkim tempie. Dlatego kolejnym krokiem przed nami jest rozbudowa działu Księgowego.

Przewiń do profilu firmy

Idealny Kandydat to osoba, która posiada:

  • Samodzielność w realizacji obowiązków lub nie obawia się zapytać ;)

  • Zdecydowanie w działaniu i pozytywne nastawienie do ilości zagadnień, które mogą się pojawić w bieżącej współpracy z Zespołami;

  • Otwartą głowę, nastawioną na szukanie rozwiązań i nowych inicjatyw.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcesz nas poznać i przesłać do nas swoje CV.

Dziękujemy i do zobaczenia!