Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Finance Business Partner

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.O firmie

GOLDBECK ELEMENTY POLSKA Sp. z o.o.

Przemysłowa 3

Lućmierz-Las (pow. zgierski)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie budżetu rocznego oraz prognoz kwartalnych Zakładu/Spółki,

  • sporządzanie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu Zakładu/ Spółki,

  • przygotowanie rachunku zysków i strat oraz bilansu Spółki,

  • współpraca z firmami audytorskimi w zakresie badania bilansu Spółki,

  • kalkulacja kosztów wytworzenia i cen sprzedaży produkowanych wyrobów,

  • planowanie i kontrola kosztów wytworzenia poszczególnych produktów,

  • planowanie i analiza kosztów poszczególnych centrów kosztowych (MPK),

  • analiza umów ramowych oraz weryfikacja ofert dostawców od strony finansowej,

  • prowadzenie i rozliczanie inwestycji pod względem finansowym,

  • sporządzanie analiz finansowych i raportów na potrzeby Spółki oraz Grupy,

  • bieżąca współpraca z działami księgowości i kontrolingu Grupy GOLDBECK w Niemczech,

  • udział w regularnych spotkaniach na poziomie kontrolingu części produkcyjnej Grupy,

  • współpraca z zespołem ERP w ramach wdrożenia nowego systemu ERP w obszarze księgowości i kontrolingu.

Nasze wymagania

  • ukończone studia z zakresu ekonomii przedsiębiorstw, finansów, zarządzania lub o podobnym profilu,

  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w spółce produkcyjnej z branży budowlanej lub innej przemysłowej,

  • doświadczenie w kontrolingu,

  • mile widziana wiedza z zakresu księgowości,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

  • doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego,

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność delegowania zadań,

  • pewność siebie i asertywność,

  • umiejętność pracy zespołowej i zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dofinansowanie posiłków oraz możliwość korzystania z firmowej kantyny

  • Zapewniamy uprawnienia i szkolenia niezbędne do wykonywania pracy

  • Prywatna opieka medyczna

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą

  • Premia od zysku Grupy GOLDBECK

  • Świetne warunki pracy (nowy Zakład)

  • Dofinansowanie do przedszkola lub żłobka dzieci Pracowników

  • Premia za polecenie pracownicze

  • Parking samochodowy oraz rowerowy

  • Dofinansowanie do wczasów pod gruszą

  • W 100% sfinansowane kursy językowe z j. niemieckiego dla wybranych grup pracowniczych

  • Imprezy integracyjne dla Pracowników i ich rodzin

  • Karta MyBenefit

  • Dodatek dojazdowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.

Przewiń do profilu firmy